Стало відомо, як у Пекіні бачать закінчення війни в Україні. Позиція КНР з цього питання чітко і чітко виражена у новій концепції міжнародних відносин, опублікованій напередодні.

Оприлюднений Китаєм документ містить у собі одразу кілька важливих тез, завдяки яким стає зрозуміло, яким саме у Піднебесній бачать мир між Києвом та Москвою.

Так, згідно з баченням КНР, РФ має повернути Україні всі окуповані території, але без демонтажу режиму Володимира Путіна.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

При цьому для Пекіна важливим є недопущення використання Москвою ядерної зброї.

«Слід твердо дотримуватися консенсусу про те, що «ядерну війну неможливо виграти і її ніколи не можна вести», — наголошується в документі.