На нього чекає до 8 років позбавлення волі.

СБУ викрила та затримала агента російської спецслужби, який збирав інформацію про українських військових на Харківщині.

Зловмисник, який виявився прихильником рашизму, відстежував позиції та пересування українських військ, а також збирав дані про аеророзвідку та артилерію ЗСУ. Ці відомості він планував передати окупантам для планування нового наступу на Вовчанськ.

“Зрадник фіксував геолокації українських оборонців, збирав інформацію у місцевих жителів та телефоном передавав ці дані російській спецслужбі”, – йдеться у повідомленні СБУ.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За даними слідства, агент був завербований російською воєнною розвідкою у 2023 році, а до активної діяльності долучився під час повторного наступу РФ на Харківщину.

Співробітники СБУ затримали зловмисника у його помешканні. Зараз йому загрожує до 8 років позбавлення волі за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ з можливістю їх ідентифікації на місцевості).