Ексчоловік співачки-зрадниці Ані Лорак, турецький бізнесмен Мурат Налкакіоглу, розійшовся з коханкою, блогеркою Анастасією.

Парочка була разом протягом п’яти місяців. За цей час вони встигли зробити парні татуювання та навіть заручитися. Утім, щасливого продовження стосунків не сталося. Спочатку Анастасія натякнула, що вони більше не разом. Вона опублікувала допис із розбитим серцем, де зазначила: “Попри все – це була гарна історія”. Також блогерка позбулася всіх їхніх спільних світлин.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Сам Мурат Налкакіоглу утримувався від коментарів щодо їхнього розриву. Нещодавно ж він теж видалив всі спільну фото з Анастасією та почав публікувати філософські дописи про кохання. Хоч Мурат та Анастасія продовжують стежити одне за один у фотоблогу, утім вони взагалі жодним чином взаємодіють.

Зазначимо, роман парочки почався наприкінці осені минулого року та стрімко розвивався. Вони встигли познайомитися з рідними одне одного, набили парні татуювання. Мурат навіть освідчився Анастасії, а вона відповіла згодою. Що стало причиною такого раптового розриву – невідомо. Колишні не дають публічних коментарів щодо їхніх стосунків.