Удари по Росії західним озброєнням протягом двох з половиною років війни були головним табу партнерів України, але за лічені тижні ця ситуація розгорнулася на 180 градусів.

Своє добро на застосування переданої техніки з цілям у Росії вже дали всі основні донори нашої країни, включаючи Сполучені Штати та Німеччину. Але чому так сталося? Відповідь на це запитання дав російський опозиціонер Ігор Яковенко.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

В одному з інтерв’ю українським ЗМІ політик зазначив, що насамперед чашу терезів на користь цього рішення схилила ситуація на Харківщині, коли під загрозою постійних обстрілів зі ствольної артилерії та авіації виявилося друге за величиною місто України.

“Всі розуміють, що перетворення Харкова на сіру зону спричинило б за собою гуманітарну катастрофу, яка могла б призвести до перелому війни не на користь України”, – зазначив він.