У Польщі розгорівся скандал, пов’язаний з можливою корупцією під час закупівлі генераторів для України. У центрі уваги опинився відомий польський бренд одягу Red is Bad та його власник Павел Шопа.

Польські журналісти з видання onet.pl звинувачують Шопу в завищенні цін на генератори, які він постачав Україні через свою новостворену компанію Seltet. За їхніми даними, Шопа міг заробити мільйони злотих на цій схемі.

Згідно з розслідуванням, Seltet, не маючи досвіду роботи з генераторами, виграла контракт без тендеру завдяки зв’язкам Шопи з правлячою партією PiS.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Журналісти також стверджують, що Шопа використовував свою компанію Seltet для отримання інших державних замовлень, пов’язаних з війною в Україні, зокрема, на постачання очисних споруд питної води.

Шопа відкинув усі звинувачення, заявивши, що поставив Україні майже всі генератори, а деякі замовлення в нього згодом забрали.