Ірина Цибух, 25-річна менеджерка проєктів регіонального мовлення Суспільного та бойова медикиня добровольчого батальйону “Госпітальєри”, загинула 29 травня під час ротації на Харківському напрямку.

Про це повідомив Медичний добровольчий батальйон “Госпітальєри” у фейсбуці.

“Вчора під час ротації на Харківському напрямку ми втратили нашу Чеку — госпітальєрку Ірину Цибух. Це сталося за кілька днів до її дня народження”, — зазначено в повідомленні.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

З 2015 року Ірина брала участь у поїздках на Донбас як військова парамедикиня і працювала бойовою медикинею у складі добровольчого батальйону “Госпітальєри”, який здійснює медичну евакуацію військових у зонах бойових дій. Торік Ірина Цибух стала лавреаткою премії “УП 100. Сила жінок”.

16 листопада 2023 року, до Дня телебачення, радіо та зв’язку, Ірина Цибух отримала від Президента України Володимира Зеленського орден “За заслуги”.