Столичні правоохоронці намагаються дати раду загадковій історії зі смертю директора школи №81 Тетяни Зубар. Вчителі та друзі жінки повідомили слідству дві взаємовиключні версії події, а в поліції тим часом не виключають суїцид.

Як пише ТСН, Зубар померла внаслідок падіння з вікна своєї квартири, але поки не відомо, зробила вона фатальний стрибок навмисно чи випадково. Не виключається і версія, що педагогові хтось «допоміг».

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За словами близьких жінки, останнім часом вона зазнавала сильного стресу через мобілізацію сина і навіть взяла на роботі відпустку, щоб розібратися з думками.

Інші джерела повідомляють, що директорка сприйняла близько до серця інцидент у її школі зі побиттям одного з учнів, який отримав травму статевих органів. Можливо, це також спричинило необдумане рішення розпрощатися з життям.