Видавничу справу, розпочату Антоном Мартиновим, продовжить його дружина.

Антон Мартинов, засновник видавництва “Лабораторія” та книжкового дистриб’ютора “Лібраріус”, отримав повістку та мобілізований до Збройних сил України. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Отримав повістку – йти не було б соромно ні перед собою, ні перед сином. Тож тепер дружина візьме на себе додаткові справи по роботі та з дітьми”, – написав Мартинов.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За словами Мартинова, він вже пройшов медогляд і отримав необхідні документи для служби. “Невдовзі очікується “цифровий детокс” у чоловічій компанії на природі”, – пожартував він.

Антон Мартинов зазначив, що цього року не зможе відвідати Книжковий Арсенал та інші заплановані події, пов’язані з виходом нових книжок. “Пропущу Aspen Action Forum, де ми були партнерами цього року. Вибачте, колеги, але я вже не можу розпоряджатися собою”, – додав видавець.