Колишня дружина відомого українського боксера В’ячеслава Узєлкова, тренерка проєкту “Зважені та щасливі” (СТБ) Марина Боржемська з нагоди 15-річчя свого єдиного сина Роберта показала його нові фото. В коментарях слушно зауважили, що з роками юнак усе більше схожий на свою маму.

Зірка ТБ показала як студійні фото школяра, так і спільні кадри. Можна зробити висновок, що Роберт доволі розкуто почувається перед камерою та вправно повторює модельні пози. Пост-привітання зʼявився в Instagram.

“Хочу в цей день побажати тобі продовжувати набувати свій досвід, сміливо крокувати саме своїм шляхом, а не проживати наші очікування. У тебе є всі ресурси для цього. Ти зможеш, я впевнена у тобі”, – написала Марина Боржемська.

15-річний Роберт уже має повноцінне портфоліо зі студійних кадрів. Він виріс статним, стильним і усміхненим юнаком, дуже схожим на білявку-маму. В коментарях про це написали не раз.

“Дуже схожий на матусю. Хай щастить молодому козаку”, “Дівчатка будуть стояти в черзі”, “Уже став схожим на вас”, “Яким дорослим став”, – пораділи підписники.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Нагадаємо, пара Боржемської та Узєлкова жила разом 20 років, поки в 2018-му знаменитості зі скандалом не розлучилися. Діти – син Роберт і дочка Олівія – не хочуть спілкуватися з татом.