Сашко Положинський, який добровільно приєднався до ЗСУ, відреагував на чутки про його стосунки з іншою артисткою.

Йдеться про нібито роман Положинського зі співачкою Бажаною.В інтерв’ю М1 співак сказав, що вони знайомі вже довгий час та є хорошими друзями, але нічого більше.

Положинський пригадав, що мав можливість розпочати з Бажаною романтичні стосунки на початку знайомства, але проґавив його. Його серце зараз вільне. Такі чутки з’явилися після того, як вони випустили спільну пісню.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Я не чув, щоб Оля щось планувала стосовно мене в цьому плані (романтичному, – ред.), і я так само нічого. Є взаємна симпатія”, – зауважив артист, додавши, що вони вже багато років люблять один одного, але тільки як друзі.

Положинський пояснив, що встиг записати чимало дуетів з жінками. Якби з кожною мав якісь стосунки, то вже б мав репутацію Дон Жуана. Музикант переконує, що він не такий, а романи у нього бувають рідко.