Іспанська преса винесла вердикт Луніну після допущеної помилки у чвертьфіналі Ліги Чемпіонів проти «Манчестер Сіті»

Нагадаємо, український голкіпер “Реала” не зреагував вчасно на удар зі штрафного, внаслідок чого суперник відкрив рахунок у матчі вже на другій хвилині.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

У підсумку матч закінчився з рахунком 3:3, а долю путівки до півфіналу турніру буде вирішено в Англії.

Як написала газета Marca, Лунін дійсно припустився серйозної помилки, але в результаті не опустив руки і продемонстрував переконливу гру, довівши, що може впоратися з емоційним навантаженням.