Власники котів напевно помічали, що біля дзеркала їхні домашні улюбленці поводяться досить дивно. На відображення вони можуть реагувати спокійно або, навпаки, з агресією.

Як пояснюють ветеринари, відбувається це через те, що кішки вважають, що «картинка» у дзеркалі є продовженням реального світу, а не його відображенням.

«Щоб розпізнати своє дзеркальне відображення, потрібна дуже складна інтеграція інформації про себе, свої рухи й те, що ви бачите», — кажуть фахівці.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Але це не означає, що все, що коти бачать у дзеркалі, сприймається ними як реальність. Через те, що ці тварини більше покладаються на нюх, ніж на зір, відсутність звичних запахів об’єктів у відображенні вводять їх у ступор.

Далі ж реакція може різнитися, деякі коти вирішують повністю ігнорувати відображення, інші, навпаки, виявляють щодо нього агресію чи, як мінімум, зацікавленість.