Відома українська акторка Даша Волга отримала російський паспорт під час повномасштабної війни з РФ і здивувала причиною такого рішення.

В інтерв’ю OBOZ.UA вона пояснила, що підтримує Україну, але їй довелося оновити російський паспорт.

Акторка народилася в Києві за часів СРСР, але отримала паспорт РФ у 1986 році. Зараз мешкає в Новій Зеландії. Після аварії на Чорнобильській АЕС вся родина перебралася на Москві, де почала будувати кар’єру у кіно. Згодом вона виїхала до України разом з татом, який отримав паспорт громадянина України. Волга ж залишилася з російським, а в Україні перебувала за посвідкою на тимчасове проживання.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Після Майдану вона обрала залишитися в Україні. Проте перед 24 лютого 2022 року Волга виїхала до Москви, бо нібито була змушена, бо посвідка на проживання в Україні загубилася. Для оформлення нової був потрібен старий паспорт громадянина РФ, але той, що вона мала був протермінований.

Після перемовин з юристами вони запевнили Волгу, що все ж треба поновити російський паспорт. Даша за кілька днів до початку повномасштабної війни була вже у Москві. Після оформлення документа вона виїхала до родини у Нову Зеландію.