Українська співачка Наталія Могилевська вже понад 28 років на сцені та стала однією з найпопулярніших та найуспішніших артисток.

Шлях до слави був доволі складним. Вона то падала, то підіймалася, і рухалася далі. Проте зірка випустила десятки хітів, які ще досі залишаються актуальними.

Початок співочої кар’єри Могилевської

Могилевська розпочала кар’єру 1995 року, коли взяла участь у фестивалі “Червона калина”. Там вона була нагороджена дипломом, а ось на “Слов’янському базарі” посіла бажане перше місце.

Першим її продюсером був Олександр Ягольник. З ним вона обрала псевдонім “Могилевська”, адже вважала своє прізвище Могила не милозвучним для сцени.

У 1997 році співачка разом з Ягольним випустила перший альбом “Ла-ла-ла”, який майже одразу прославив ще невідому артистку.

“Співачка року” та відмова від співпраці з продюсером

У 1998 році Могилевська вирішила відмовитися від свого продюсера та взялася самостійно продюсувати власну кар’єру. Вона самостійно випустила альбом “Тільки Я” з авторськими піснями.

Вже через два роки, у 2000 році, вона отримала титул “Співачка року” на одній з музичних премій, а її пісня “Місяць” був визнаний найкращим. 2001 року Могилевська знову стала найкращою виконавицею.

Музична продюсерка та ведуча

Могилевська мала успіх не тільки у музиці, але й багато років вела програму “Шанс” разом із Кузьмою Скрябіним.

У цей самий час співачка продовжувала записувати пісні та радувати ними своїх прихильників. У 2006 році вийшов альбом “Відправила message”, який став одним з найбільш популярних та успішних в її кар’єрі.

Могилевська продюсувала гурти Real O, а також співака Борис Апреля та інших молодих артистів з “Фабрики зірок”.

Також Могилевська стала тренеркою популярного музичного шоу в Україні – “Голосу країни. Діти”, а також майже перемогла у “Танцях з зірками”, брала участь у “Лізі сміху”, шоу “Маскарад” тощо.

Зміна зовнішності та шлях до ідеальної фігури

Могилевська часто змінювала свій зовнішній вигляд та не боялася експериментувати з кольором та довжиною волосся. Нині співачка обирає холодні відтінки.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Співачка здивувала усіх кардинальним схудненням. Свого часу вона набрала зайві кілограми, але зайнялася собою та за допомогою сорту, йоги та правильного харчування все змогла.

Що відомо про особисте життя Могилевської

Могилевська була двічі офіційно заміжня. Перший чоловік – бізнесмен Дмитро Чалий. З ним шлюб тривав від 2004 по 2005 року. Другий чоловік – бізнесмен Єгор Долін. Їхні офіційні стосунки тривали п’ять років – від 2006 по 2011 рр.

Відомо, що зараз зірка зустрічається з чоловіком, на ім’я Валентин. Могилевська не хоче показувати його публіці, але розповіла, що знає його не один рік.

Якою Наталія Могилевська є зараз

Наталія Могилевська не покидала Київ після російського повномасштабного вторгнення. У такий важкий час для країни вона не опустила руки та випустила кілька пісень, зокрема “Позивний”, “Ми будемо стояти”, “Я кажу НІ!”, “Я вдома”.