Колись відомий російський співак Микола Басков збирав величезні зали, а зараз виступає на маленьких сценах. Він проміняв творчість на російську пропаганду, танцюючи під дудку Кремля.

Тепер Басков частий гість на заходах, присвячених злочинам РФ в Україні та російським окупантам. Але й пісні він виконує під фонограму.

Артист фактично зіпсував свою кар’єру ще два роки тому, коли на початку російського широкомасштабного вторгнення заявив, що “росія війн не починає – вона їх закінчує”. Цими словами він показав, що готовий робити за криваві рублі.

Баскова, ймовірно, оголосять у міжнародний розшук, повідомила генпрокурорка України Ірина Венедіктова. Вона звернулася до нього словами його пісні про Україну, заявивши, що артист може відчути всі радощі та біль України, якщо особисто сюди приїде.

Декілька місяців Басков говорив і про біологічну зброю українців, фашизм, а також звинувачував Україну у постановках злочинів РФ в Бучі та Ірпені.

Влітку 2022 року співак виїхав до Туреччини, де українка запиталася у нього про війну в Україні, чим загнала в глухий кут. Виявилося, що він не може відповісти за свої слова.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

На певний час Басков зник з радарів ЗМІ, але після повернення здивував своєю зовнішністю. Його обличчя було роздутим, ще й фальшиві сльози використав, що стало першою ознакою бумерангу від долі.

Згодом стало відомо, що співак-пропагандист не міг самостійно пересуватися через перенесену операцію. Проте у такому стані він заніс мільйон рублів російським солдатам та пообіцяв дати грошей ще тим, хто підіб’є танк “Леопард”, який Україна отримала від партнерів.

У 2023 році виявилося, що Басков не потрібен нікому і його гастролі – це корпоративи або заходи з військовою тематикою.