Спецслужби Російської Федерації та Білорусі, ФСБ та КДБ, вирішили здійснити чергову провокацію, аби потім звинуватити Україну.

Як стало відомо Центру національного спротиву, Білорусь та Росія вирішили здійснити теракт “під чужим прапором”. “Жертвою” вони обрали один з об’єктів, розміщений на території Білорусі.

За даними ЦНС, спецслужби РБ та РФ можуть вчинити провокацію на території нафтобази “Брестоблнафтопродукт”, яка розташована біля населеного пункту Прилуки, що у Брестській області. Ця нафтобаза розташована поблизу кордону з Україною.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Білоруські партизани дізналися, що силовики РФ та РБ мають залучити для теракту безпілотник, що здійснить скид боєприпасу на нафтобазу.

“За інформацією від білоруського підпілля, аеророзвідку ймовірних об’єктів вели “вагнерівці” в серпні цього року”, – йдеться у повідомленні.