Відома радянська актриса Наталія Варлей, яку українці любили завдяки ролям у фільмах “Кавказька полонянка” та “Вій”, видала порцію абсурду про окупований Донбас. Пропагандистка начебто зустріла якихось міфічних “російських українців”, котрих 8 років “лупили”.

Про це вона розповіла в інтервʼю одному з російських YouTube-каналів. Ще з 2014 року актриса їздила з окупантами милуватися тим, що вони наробили в Донецьку.

Вперше приїхавши на українську окуповану землю, Варлей відвезли в Дебальцеве, щоб видати воєнні злочини РФ за українські. Зірка пройшлася по місту і нібито знайшла якісь підтвердження кремлівської брехні, які “бачила на власні очі”.

За словами росіянки, в Донецьку вона зустріла дівчину, готову померти за Росію, бо її начебто в 2014 році “змушували розмовляти на мові”.

Пропагандистка чудово усвідомлює, що Росія розʼязала геноцид в Україні, але вперто шукає причини виправдати війну. Щоб зробити це, Варлей вдається до відвертої брехні.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“А те, що 8 років вони лупили співгромадян, але при цьому російських. Різати русню – так у них маленькі діти кажуть. Це виховується змалечку і це страшно”, – видала росіянка.

Хто такі ці міфічні “російські співгромадяни українців”, Варлей не пояснила. Натомість вона встала на захист терористів, котрі вбивають, катують, ґвалтують і тероризують людей у чужій країні.