Вночі 10 серпня російські окупанти здійснили черговий терористичний удар по нафтобазі, які розташована у Дубенському районі Рівненської області.

Прокуратура регіону показала наслідки ворожої атаки безпілотниками “Герань-2” на цивільний об’єкт. Ворогу вдалося знищити кілька резервуарів з пальним. На щастя, обійшлося без смертей.

Після удару по резервуарах на нафтобазі розпочалася сильна пожежа. На місці інциденту працювали рятувальники, поліціянти, прокурори та слідчі, які збирали доказову базу проти окупантів, документуючи наслідки російської агресії проти України.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Прокуратура вже порушила кримінальне провадження за порушення росією законів і звичаїв війни. Досудове розслідування триває у Рівненській області.

Нагадаємо, що очільник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль повідомив про руйнування на нафтобазі. За його словами, у цьому районі залишається нормальним хімічний та радіаційний фон. Евакуація місцевого населення не проводилася.