Українські військові на півдні країни вперше впритул підійшли до так званих “зубів дракона”, оборонних загороджень, які були встановлені російськими військовими на захопленій території. Про це повідомляє CNN з посиланням на відео російських Telegram-каналів.

На опублікованому відео видно, як українська військова техніка рухається до “зубів дракона” – низки російських бетонних та арматурних пірамід, які можуть стати перешкодою для танків. Українці в мережі припускають, що це перевірка здатності їхньої техніки пройти через цю оборонну лінію, тоді як російська пропаганда заявляє, що це результат “жертви” одного з їхніх військових ударів.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Зуби дракона” – це назва, яку російські військові дали оборонним лініям, які були встановлені на захоплених територіях України. Ці лінії складаються з трьох глибоких і довгих рядів бетонних пірамід, з обох боків яких російські війська вирили протитанкові рови. Такі загородження призначені для утруднення просування українських військових технік та забезпечення більшої оборонної переваги окупантів.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти встановили “зуби дракона” на півострові Крим, сподіваючись захистити його від можливої атаки ЗСУ. Тепер українські війська, прориваючись на півдні країни на двох напрямках, намагаються прорвати цю лінію оборони, щоб вийти на узбережжя Азовського моря. Інформацію про успішний прорив офіційно не підтверджено.