Попри повномасштабну війну в Україні політики, депутати та чиновники продовжують потрапляти у гучні скандали. Хтось дозволяє собі сідати п’яним за кермо, хтось – витрачає мільйони на відпочинок за кордоном.
Журналісти ТСН.ua зібрали у рейтинг останні гучні справи за участі високопосадовців, які досі не отримали покарання.
Суддя Олексій Тандир – на смерть збив нацгвардійця в Києві. Суддю затримали та пообіцяли покарати згідно з чинним законодавством. Однак він досі перебуває в СІЗО.
Нардеп Юрій Арістов – відпочивав у дорогущому готелі на Мальдівах, куди виїхав за підробленими документами. Після скандалу Арістов попросив Раду позбавити його повноважень нардепа. Народний обранець перебуває на свободі, чекає суду.
Колишній керівник Одеського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євген Борисов – у цього чиновника знайшли нерухомість на мільйони доларів. Затримали його у Києві, де він ховався від слідства. Він перебуває у СІЗО й чекає суду.
Народна депутатка від “Слуги народу” Людмила Марченко – торгувала дозволами на виїзд за кордон, їй оголосили підозру. Однак Марченко навіть не арештували – вона у медзакладі та готується до пологів. За інформацією УП, депутатка вагітна та має скоро народити.
Колишній голова Верховного суду Всеволод Князєв – намагався отримати хабаря у 3 млн доларів. Перебуває у СІЗО, однак може вийти під заставу у 75 млн грн.
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко – вимагав хабаря разом з двома спільниками, що працювали у Тернопільській військово-цивільній адміністрації. Був у СІЗО, однак вийшов під заставу. До того ж повернувся на роботу.
Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦
Народний депутат Сергій Алєксєєв – за 50 тисяч доларів іноземцю уникнути екстрадиції. Вийшов із СІЗО під заставу.
Колишній нардеп, що керував держкомпанією “УкрБуд” Максим Микитась – пропонував хабарі. Вийшов із СІЗО під заставу.
Депутат Київради Владислав Трубіцин – влаштував схему отримання хабарів за перемогу підприємців у тендерах. Зміг виїхати з країни скориставшись листом від начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова. Вищий антикорупційний суд оголосив його у розшук.