На території України засвітилися бойовики з проурядового сирійського угруповання «Сили тигра», яке воює на боці окупантів. Про це розповів військовий аналітик, офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін.

В інтерв’ю «Радіо NV» фахівець звернув увагу, що йдеться про елітний підрозділ Башара Асада, який очолює генерал Сухель аль-Хасан.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Раніше “Сили тигра” були групою спецназу, але за роки війни в Сирії розрослися до окремої дивізії. Втім, бойові якості даного воїнства багато хто ставлять під сумнів.

«Взагалі “Сили Тигра” так собі вояки. Більше любителі фоток та тактичних перегрупувань», – зазначив Левін.