Сьогодні увага всього світу прикута не лише до України, а й до Грузії, де волелюбний народ захищає своє право на демократію, поставлене під сумнів чинною владою.

Тим часом народи наших країн тісно переплетені один з одним. Як зараз у лавах ЗСУ за незалежність України б’ються сотні грузинів, так і на початку дев’яностих за територіальну цілісність Сакартвело хоробро билися й українські добровольці.

Руку допомоги у скрутну хвилину народу Грузії простягли також наші миротворці, одного разу врятувавши 7600 мирних жителів, які опинилися під загрозою етнічних чисток.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Про цю унікальну подію оповідає відео, що набирає популярності в Мережі.

«Їх застала хуртовина та люті морози. Рахунок йшов на годинник. Грузія благала світ: допоможіть! І доки ООН говорила, що на підготовку операції йде місяць, українці організували всі за 3 дні», — повідомляється в його описі.