Заява Михайла Драпатого про Росію викликала бурхливу реакцію серед жителів країни-агресора, швидко поширившись у російських пабліках і ставши причиною сплеску обурення пропагандистів.

Мова йде про інтерв’ю для документального проєкту про бригаду, у якому Драпатий жорстко висловився про РФ і заявив, що після скоєних злочинів вона втратила моральний та історичний статус.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

«Росіяни — це нація, яка не має права на існування. Росію взагалі не можна назвати сусідом для України», — сказав воєначальник.

При цьому саме інтерв’ю було записане ще у травні 2023 року. Однак російські пропагандисти подали слова Драпатого як нові «нацистські висловлювання», що й спровокувало нову хвилю істерики в російських пабліках.