Міністр оборони анонсував масштабні процеси на півострові

В окупованому Криму найближчим часом можуть відбутися серйозні геополітичні та військові зміни, які кардинально вплинуть на становище загарбників.

Про це заявив ТСН міністр оборони України Михайло Федоров, прогнозуючи ізоляцію півострова та критичне погіршення умов для російського контингенту.

Під час спілкування з журналістами посадовець відмовився розкривати детальні плани, проте висловився про майбутнє окупаційних сил максимально прямолінійно та емоційно. Він натякнув, що підготовка до масштабних операцій уже триває, тому загарбникам варто чекати не просто “веселих”, а катастрофічних для них подій.

Журналіст спитав, чи правда, що в Криму «скоро буде весело». Федоров відповів коротко: “П***ць буде”.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Паралельно із військовими прогнозами міністр чітко окреслив свою позицію щодо внутрішньополітичної ситуації в Україні та чуток про можливе суперництво всередині керівництва держави. Він категорично спростував будь-які припущення про амбіції щодо конкуренції з президентом Володимиром Зеленським, наголосивши на абсолютній єдності владної команди.

За словами урядовця, наразі всі зусилля спрямовані виключно на досягнення перемоги та завершення війни, тому будь-які дискусії про рейтинги чи політичні перегони є недоречними. Він закликав експертів і суспільство припинити спекуляції на тему політичного майбутнього, підтвердивши свою відданість спільній роботі в команді глави держави.