У Москві пройшов парад перемоги, який цього року виявився радикально скороченим.

Усього святкове дійство тривало менше ніж годину, на Красну площу не виїхала військова техніка, а серед іноземних лідерів на заході було лише кілька осіб.

Як пише Telegraf, ще 7 травня повідомлялося, що з голів міжнародно визнаних держав на захід наважилися приїхати лише голова Лаосу, а також самопроголошений президент Білорусі.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Проте напередодні свята з’явилася звістка, що на пропагандистський захід Кремлю все ж вдалося переконати приїхати президента Казахстану, а також голову Узбекистану Шавката Мірзійоєва.

Крім них, на трибуні також побачили президентів невизнаних Абхазії та Південної Осетії.