З життя пішов відомий фанатам українського футболу гравець, який виступав за харківський «Металіст», а також низку клубів, що представляли ряд міст Закарпатської області на регіональному та загальнонаціональному рівнях.
Як передає видання «Чемпіонат», йдеться про 34-річного Юрія Чонку, який останнім часом працював у структурі клубу «Севлюш» із Виноградова, очолюючи команду юніорів.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
«Ми зазнали важкої та болючої втрати: пішов із життя наш футболіст Юрій Чонка. Він назавжди залишиться в пам’яті як талановитий гравець і справжній боєць на полі», — повідомляється на офіційній сторінці клубу у Facebook.
Водночас у команді не уточнили, що стало причиною раптової смерті спортсмена, адже за життя про будь-які захворювання Чонки ніколи не повідомлялося публічно.
Онлайн карта боїв