Молода зірка українського кіно Дарина Федина висловилася про Богдана Бенюка, який нещодавно став на захист викладачів Київського національного університету театру і кіно, звинувачених у харасменті.
В інтерв’ю Аліні Доротюк знаменитість, яка встигла повчитися акторській майстерності у Києві та Львові, звернула увагу, що підхід до навчання студентів у двох основних театральних вишах країни сильно відрізняється.
За словами зірки серіалу «Спіймати Кайдаша», в Університеті Франка студентів поважають і слухають, а в Університеті імені Карпенка-Карого часто панує страх перед викладачами.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Частиною цієї системи, як вважає знаменитість, є й Бенюк, який сповідує застарілі погляди на навчання молодих акторів.
«Мені здається, що це в цілому його “хвороба”. І це не лише його проблема. Не знаю, з чим це пов’язано», — зізналася Доротюк.
Онлайн карта боїв