Київське «Динамо» стало на крок ближче до Кубка України, вибивши в 1/8 фіналу турніру свого головного суперника в особі донецького «Шахтаря». Матч між грандами вітчизняного футболу відбувся у середу, 29 жовтня, на стадіоні ім. Лобановського.

Програючи до середини другого тайму з рахунком 0:1, кияни змогли відігратися на 72-й хвилині, а ще через 6 хвилин вийшли вперед. Голами відзначилися Андрій Ярмоленко та Едуардо Герреро.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Як заявив головний тренер «Шахтаря» Арда Туран, гра його підопічних пішла не за планом після забитого Мейреллішем гола, коли команда сіла в захист.

«У нас було достатньо шансів відзначитися як у першому, так і в другому таймі. У футболі ти повинен використовувати моменти в потрібний момент. Сьогодні нам, на жаль, цього не вистачило», — зауважив турецький фахівець.