У Росії зазнав аварії пасажирський літак Ан-24, на борту якого перебували 49 осіб. Повітряне судно виконувало рейс із Хабаровська до Тинди з проміжною зупинкою в Благовіщенську, однак зникло з радарів перед посадкою.
Про це повідомило пропагандистське агентство ТАСС.
Літак належав авіакомпанії «Ангара». На його борту перебували 43 пасажири, серед яких п’ятеро дітей, а також шестеро членів екіпажу.
За даними транспортної прокуратури, Ан-24 зник під час виконання другого кола перед посадкою в аеропорту Тинди. Екіпаж не передавав сигналу лиха.
Пошукові роботи ускладнювалися важкодоступною гірською тайгою Амурської області.
Згодом стало відомо, що уламки літака Ан-24 знайдено в гірській місцевості. На місці катастрофи виявили фюзеляж судна, охоплений полум’ям.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Попередньо повідомляється, що всі, хто перебував на борту, загинули.
Відомо, що цей Ан-24 був виготовлений майже 50 років тому, однак, за інформацією авіаційних служб, його сертифікат льотної придатності було продовжено до 2036 року.
Онлайн карта боїв