В українських школах пройшли останні дзвінки, але далеко не всім випускникам пощастило у цей день із погодою. Деяких вона проводила у доросле життя зливою.

Як пише «Телеграф», в одній із шкіл Києва діти провели урочисте свято під сильним дощем і навіть примудрилися станцювати за таких умов випускний вальс.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Ролик, на якому було знято цей момент, швидко набув популярності у столичних Telegram-каналах і зібрав велику кількість коментарів, більшість з яких, щоправда, були сповнені гніву стосовно адміністрації навчального закладу.

«У мене немає слів. Якщо діти хотіли подарувати цей танець, то проведіть весь захід у школі. І сухо, і спокійно, і на радість», — наголошують українці після перегляду відео.