Музикант Коля Сєрга, очільник проєкту “Культурний десант”, став позаштатним радником міністра закордонних справ України Андрія Сибіги.

Як повідомляє Главком, посилаючись на офіційний лист начальника управління кадрового менеджменту МЗС Віталія Мошківського, Сєрга обіймає цю посаду з 7 грудня 2024 року. Разом із ним позаштатним радником міністра є Денис Коляда.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Сам музикант поки не коментував призначення. Водночас із початку повномасштабного вторгнення він активно займається волонтерською діяльністю. У перші дні війни Сєрга приєднався до лав ЗСУ, а згодом заснував проєкт “Культурний десант”, який підтримує військових та мешканців деокупованих територій.
Онлайн карта боїв