Стала відома особа водія Гелендвагена, який протягнув на двері автомобіля поліціянта. Інцидент стався у Києві у вівторок, 11 березня і, бувши записаним на відео, облетів усі місцеві пабліки в Telegram.
Як стало відомо пізніше, «Мерседес» із номерами «7777» належить бізнесменові Олександру Порку, біографія якого далека від такого поняття, як законослухняний громадянин.
Так, відомо, що три роки тому Порк був фігурантом кримінальної справи за звинуваченням у здирстві в особливо великих розмірах.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Окрім того, хуліган систематично порушує правила дорожнього руху. Лише за перші два тижні березня водій отримав два штрафи. Перший – за ДТП. Другий – за порушення ПДР.
У середу, 12 березня, Олександра Порка було затримано співробітниками поліції.
Онлайн карта боїв