Ігор Терехов звернувся до Володимира Зеленського з важливим проханням на полях Конгресу місцевої та регіональної влади. Про це мер Харкова повідомив на своїй сторінці у Telegram.

Як передає «Об’єктив», чиновник розкрив, що його звернення було пов’язане з необхідністю забезпечити підтримку президентом важливого проекту закону.

Він пов’язаний з тим, щоб дозволити комунальним підприємствам використовувати без обмежень техніку, що постачається містам як гуманітарну допомогу, оскільки зараз за це передбачено кримінальну відповідальність.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

За словами Терехова, за роки війни Харків отримав від Європи, США, Японії десятки одиниць техніки, які є критично важливими для функціонування міста в умовах війни.

«Десятки автобусів, трамваїв, тролейбусів, екскаваторів, навантажувачів та іншого. Тобто, критично необхідне обладнання», — уточнив мер.