В останні тижні світ активно обговорює тему перекидання до зони бойових дій військ КНДР, оскільки залучення третьої країни для прямої участі у збройному конфлікті є значною ескалацією. При цьому багато хто забуває про роль у цьому процесі Китаю.
Як заявив експосол України в США та Франції Олег Шамшур, Північна Корея, як країна, що повністю залежить від Пекіна, точно не могла прийняти відповідне рішення без санкції Сі Цзіньпіна.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
За словами дипломата, Пекін зараз може виступати проти залучення вояк Кім Чен Іна, але це робитиметься виключно задля збереження іміджу КНР на міжнародній арені.
“Мені важко уявити, що Північна Корея, яка повністю залежить від Китаю, щось може робити в смичці з Росією без згоди Пекіна”, – наголосив Шамшур.
Онлайн карта боїв