країнська співачка Тоня Матвієнко, донька легендарної артистки Ніни Матвієнко, яка з 2017 року перебуває у шлюбі з Арсеном Мірзояном, відреагувала на чутки про роман з виконавцем Романом Скорпіоном. У 2021 році дует випустив спільну романтичну композицію “Я нікому тебе не віддам”, після чого зірок побачили в в обіймах одне одного за кулісами одного з концертів.

Співачка спростувала чутки фанатів. “Це був концерт, де ми разом співали. Я просто була з Ніною, і ми приїхали на концерт в одній машині”, – пояснила Матвієнко.

Застали в обіймах: Тоня Матвієнко вперше прокоментувала чутки про її роман з відомим співаком

Артистка додала, що їм з Романом вдалося створити дуже гарну колаборацію. “Мені здається, я всіх обіймаю, коли зустрічаю, – поділилася виконавиця, додавши, що вже звикла до хейту. – Тринадцять років – нічого нового. Була худіша, повнійша, можуть звернути увагу, волосся, одяг, ще щось. Воно дуже передбачувано, я вже їх вивчила”.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦