Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон та п’ять ексміністрів оборони закликали теперішнього прем’єра країни Кіра Стармера дозволити Україні завдавати ударів по росії ракетами дальньої дії Storm Shadow. Вони вважають, що цей крок потрібно зробити, навіть якщо США не надають свою підтримку.

Про це повідомляє The Sunday Times.

Колишній міністр оборони Бен Уоллес наголосив, що без дій зараз Велика Британія фактично “умиротворюватиме” Кремль. Водночас Джонсон не бачить причин для зволікання з ухваленням такого рішення.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Кір Стармер провів 90-хвилинні переговори з президентом США Джо Байденом у Вашингтоні, де обговорював можливість надання Україні права використовувати британські ракети. Зустріч була “відкритою”, але американська сторона хоче дочекатися, поки президент України Володимир Зеленський представить свій план щодо подальших кроків для перемоги України у війні.

“Але Байден і його команда дали зрозуміти, що вони хочуть почекати, поки Зеленський не представить свій “план перемоги”, – йдеться у заяві.