Олександр Лукашенко, відпрацьовуючи гроші Кремля, продовжує переконувати інші країни у необхідності зберігати союзницькі відносини з Росією.

Нещодавно виступ із таким змістом самопроголошений президент Білорусі провів на з’їзді міністрів закордонних справ держав СНД.

Як пише NV, автократ звернувся до глав МЗС із закликом «згуртуватися навколо Росії», мотивувавши це тим, що розвал цієї країни нібито негативно вплине і на інші держави.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Крім того, Лукашенко завів волинку про те, що країни СНД нікому не потрібні, тому, мовляв, лише РФ, у разі чого зможе допомогти.

“Хто його знає, що буде завтра з нами, з нашими державами, і чи не доведеться до тієї ж Росії звернутися за допомогою”, – заявив путінський поплічник.