Українські сили завдали серії точних ударів по військових об’єктах глибоко в тилу ворога. 

Вночі та вранці 27 липня безпілотники атакували три російські аеродроми, включаючи стратегічні об’єкти в Енгельсі та Дягілєво, а також нафтопереробний завод у Рязані. 

Підтверджено пошкодження щонайменше одного російського надзвукового бомбардувальника Ту-22М3 на аеродромі “Олєнья”. 

Довідково: аеродром “Олєнья” розташований у Мурманській області РФ – на відстані близько 1800 кілометрів від українського кордону.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

На аеродромі “Дягілєво” розміщено 43 центр бойового застосування і перенавчання ворожого льотного складу та авіаційний ремонтний завод. На летовищі окупанти розміщують літаки Ту-95МС, Ту-22М3, Ту-134УБЛ та Іл-78.

На аеродромі “Енгельс” розташована ворожа стратавіація.