Росія найближчим часом може зробити спробу наступу на Запорізькому напрямку. Про це свідчить накопичення особового складу та техніки на даній ділянці фронту.
Як розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, для того, щоб накопичити сили для прориву, ворог знімає з резервів підрозділи, розташовані вздовж Азовського моря.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
«Вони рухаються у бік Запорізької області вже не через Бердянськ чи Приморськ. Найчастіше це напрямок Розівка-Пологи, Токмак. Ближче до лінії фронту», – заявив чиновник.
Як відомо, не припиняючи постійних атак на Донеччині, росіяни цього року здійснили спробу наступу на Харківщині, а кілька днів тому намагалися штурмувати позиції ЗСУ на Сумщині.
Онлайн карта боїв