8 липня внаслідок повторного ракетного удару РФ по Києву постраждав медичний центр “Адоніс” у Дніпровському районі. За інформацією Офісу Генпрокурора, під час цієї атаки загинуло 7 осіб і ще 3 отримали поранення.

Серед загиблих була лікарка-акушерка Світлана Поплавська, яка нещодавно повернулася з декретної відпустки. Вона працювала в медичному центрі на неповний день після виходу з декрету. Про це повідомили у пабліку міста Бровари, де Світлана раніше жила та працювала гінекологом.

Світлана Поплавська пропрацювала близько 10 років у жіночій консультації в Броварах, а також дитячим гінекологом. П’ять років тому вона перейшла до клініки “Адоніс”. Під час атаки лікарка перебувала на своєму робочому місці. Медики кілька годин боролися за її життя, але травми виявилися смертельними.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

У Світлани Поплавської залишилося троє дітей, наймолодшій з яких всього 1 рік і 10 місяців.

Загибла Світлана народилася у Тернопільській області, а у 2008 році закінчила Харківський національний медичний університет та здобула фах гінеколога. Вона була фахівчинею з ультразвукової діагностики (УЗД) та консультанткою з питань сексології.