Після ракетного удару РФ по столичній дитячій лікарні “Охматдит” Китай закликав до уникнення дій, які можуть призвести до ескалації конфлікту.

Про це заявив речник МЗС КНР Лінь Цзянь.

За його словами, що позиція Китаю щодо українського питання залишається незмінною: всі сторони повинні відповідально сприяти зниженню напруги та створювати умови для якнайшвидшого припинення вогню і політичного врегулювання кризи.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Водночас представник китайського уряду не засудив безпосередньо російський удар по лікарні і не висловив співчуття рідним загиблих. Натомість він вкотре наголосив на важливості дотримання трьох принципів для завершення війни: недопущення розширення бойових дій, уникнення ескалації та запобігання втягуванню інших країн у конфлікт.

“Усі відповідні сторони повинні виявляти спокій і стриманість, уникати дій, які можуть призвести до ескалації ситуації,” – заявив Лінь Цзянь.