Український продюсер Ігор Кондратюк емоційно відреагував на заяву білоруського репера Серьоги (справжнє ім’я – Сергій Пархоменко) про так званих нацистів в Україні. Вони разом кілька років були суддями у музичному шоу “Х-Фактор”.

Саме цей проєкт на початку свого створення у 2010 році об’єднав силу-силенну зрадників України, серед яких опинився й Серьога. Ігор Кондратюк залишився шокованим відточуванням російської методички колишнім колегою. Він поділився новиною у себе в Facebook та поставив кілька риторичних питань.

“Тут брутального Серьогу брутально по*мєло ФСБ, здається. А може він чимось сильно затягнувся? Або просто сеча в голову підійшла. Блін, з ким доводилось працювати!” – лаконічно висловився продюсер.

Підписники шоумена підтримали його в коментарях красномовними твердженнями й вкотре переконалися, що раніше в Україні працювало багато пропагандистів:

  • “Так Україна і шоубізнесові менеджери не бачили своїх, а весь час тягнули руку за чужими, які зараз плюють на нас з високої гірки. Хто тільки не сидів в кріслі судді на “Х-Факторі”, і всі вони зараз запутинці і залукашенківці. І всі розказують які в нас нацисти”.
  • “Таких Серьог в Україні ще валом. Кенсели їх, щоб не потрапляли в нашу культуру”.
  • “Білорусько-рашистський виродок”.
  • “Черговий доказ того, що скільки хрестиків на повію не вішай, монашкою вона все одно не стане”.
  • “Тільки кожен 200-й московит – гарний московит”.
  • “Скільки під*расів викрилося. А були поряд і прикидалися”.
  • “Збитий льотчик, автор одного хіта. Хоче шляхом брехні продовжити хоч на мить свою нікому не цікаву кар’єру і приєднатися до бюджетного корита”.
  • “От бачите: борода – не показник брутальности; так само як інтелігентна зовнішність не показник інфантильности/боягузства”.

Зокрема, одна з користувачок Facebook поцікавилася в Ігоря Кондратюка щодо його самопочуття, коли він працював протягом трьох сезонів із Серьогою та шістьох – зі зрадницею Оксаною Марченко і росіянином Сергієм Сосєдовим.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Ви думаєте, вони ходили коридорами СТБ з прапором рашки, і обзивали мене нацистом? Вони – боягузи/совкодроч*ри. Сосєдову у 2014-му прилетіло від команди ХФ [“Х-Фактора”], і він замовк говорити щось про політику, падлюка… Чому не був звільнений одразу – питання не до мене”, – пояснив Ігор Кондратюк.