Російські медіа відкрито закликають до насильства проти українців, що підтверджує цілеспрямованість атак на цивільні об’єкти в Україні.

Журналіст Денис Казанський зазначив, що ті, хто сумнівається у навмисності російських ударів по цивільних об’єктах, просто не стежать за російським телебаченням.

За його словами, державна пропаганда давно закликає не жаліти мирних жителів, бо вони підтримують ЗСУ і негативно ставляться до так званих Л/ДНР. Якщо раніше російські медіа говорили про “рятування росіян в Україні,” то тепер вони відкрито називають усіх українців ворогами і закликають до геноциду.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Відомий пропагандист Володимир Соловйов у своїй програмі на державному телебаченні РФ прямо закликав до насильства проти українців, стверджуючи, що їх не варто жаліти.

Соловйов заявив, що не потрібно жаліти тих, хто підтримує українську армію, збирає кошти на дрони, радіє вбивствам у Севастополі. Він також звинувачує українців у байдужості до подій на Донбасі з 2014 року і називає їх винними у поточному конфлікті.