Як виявилось, деякі люди все ще вважають яйця ворогом номер один для вашого серця, але лікарі запевняють, що час переглянути погляди на цей продукт.

Про це повідомив телеграм-канал «Блог про здоров’я».

Користь, прихована у кожному яйці

Курячі яйця – справжнє джерело поживних речовин. Вони багаті на лютеїн, потужний антиоксидант, що захищає зір від вікових змін. І не тільки! Організм легко засвоює лютейн із яєць, забезпечуючи набагато більшу користь, ніж інші продукти.

Сила Омега-3 та холіну

Омега-3 жирні кислоти, необхідні для здоров’я серця та мозку, присутні в яйцях так само рясно, як у 100 г лосося. А холін та вітаміни групи B підтримують роботу мозку на найвищому рівні, допомагаючи уникнути загальмованості та покращуючи когнітивні функції.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Сніданок із користю

Додайте яйця у своє раціонне меню та насолоджуйтесь не лише смаком, а й турботою про ваше здоров’я. Різноманітні способи приготування дозволяють насолоджуватися всіма корисними властивостями яєць, підтримуючи ваше серце, зір і розум у чудовій формі.

Підсумовуючи, наукові дані та медична практика підтверджують: яйця – не просто поживний продукт, а справжній помічник у збереженні вашого здоров’я.