Росія опинилася на порозі економічного колапсу, причому біда прийшла, звідки не чекали. Про це у своєму недавньому відео розповів аналітик Юрій Швець, повідомляє «Діалог».

Як розповів фахівець, через санкції Заходу Москва почала активно збільшувати заощадження в юанях і в якийсь момент китайська валюта почала становити 40% фонду національного добробуту РФ.

Але нещодавно США ввели вторинні санкції, які змусили банки КНР припинити співпрацю з російськими партнерами через ризик втратити право використовувати в розрахунках долари.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За словами Швеця, нещодавно побічно підтвердила проблеми Росії голова Центробанку Набіулліна, яка оголосила про створення нового механізму розрахунку на міжнародному ринку.

«Колапс фактично вже на порозі Росії, не в далекій перспективі. Головні банкіри країни б’ють на сполох», – зазначив аналітик.