Війна завдала найважчого удару по ринку нерухомості України, адже в умовах політичної нестабільності, а також через загрозу терористичних обстрілів попит на квартири впав до історичного мінімуму, потягнувши за собою ціни на квадратні метри.

Втім, так відбувається не у всіх регіонах нашої країни. На теренах України є, як мінімум, одне місто, де ціни на нерухомість після 24 лютого 2022 року тільки зростають.

Йдеться про Ужгород.

У зв’язку з тим, що місто розташоване на кордоні з Євросоюзом, окупанти не направляють туди свої ракети, що в поєднанні з відсутністю комендантської години створює у людей відчуття відносної безпеки і стабільності.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

На цьому фоні місто стало дуже популярним у внутрішніх переселенців, що призвело до зростання цін на квартири. З початку року вартість житла там підвищилася на 15% і вже майже сягає ціни в Києві.

Зараз однокімнатна квартира в Ужгороді коштує в середньому 56 тисяч доларів, двокімнатна – 82 тисяч доларів.