В Україні з 8 по 14 липня очікується аномально спекотна та суха погода. Синоптик Ігор Кібальчич попередив про температурні рекорди.  

За його прогнозом, 8 липня короткочасні дощі з грозами можливі лише в західній частині країни та деяких східних областях, тоді як на решті території опадів не очікується. Температура вдень коливатиметься від +26 до +38 °С залежно від регіону, з максимальними показниками в центральних, південних і східних областях.

Протягом усього тижня на більшій частині України пануватиме малохмарна і суха погода. В окремі дні короткочасні дощі можуть пройти лише в західних регіонах, зокрема в Карпатах, де також можливі грози, град і шквали. Найвищі денні температури очікуються в центральних, південних і східних областях, де стовпчики термометрів досягатимуть +40 °С.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

На кінець тижня, з 11 по 14 липня, спека продовжиться, і температура повітря в денний час залишатиметься на рівні +30…+39 °С. Незначні опади можливі лише на крайньому заході країни та в Карпатах, де локальні грозові зливи можуть супроводжуватися шквалами.

Влада та синоптики попереджають про небезпеку такої аномальної спеки, особливо для вразливих категорій населення. Рекомендується дотримуватися правил безпеки, уникати перебування на відкритому сонці у найспекотніші години та пити достатньо води, щоб уникнути теплових ударів.