Влітку грози є досить частим явищем, але ставитись до нього недбало не варто.

Важливо пам’ятати, що блискавка — це потенційне джерело небезпеки, а щорічно від її розряду в усьому світі гине велика кількість людей.

Звичайно ж, впадати в паніку на початку негоди не слід, але важливо хоча б мінімально до неї підготуватися і дотримуватися нескладних правил техніки безпеки.

Так, перед початком грози важливо закрити у квартирі всі вікна. Ця порада пов’язана з тим, що удар блискавки може статися прямо біля вашого будинку, що може призвести до займання штор та початку пожежі.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Крім того, важливо відключити з мережі електроприлади, адже є ризик попадання блискавки в лінію електропередачі, через що станеться стрибок напруги, який виведе з ладу всі пристрої, що включені в розетку.

Досвідчені експерти, до того ж, рекомендують у момент грози не приймати ванну. Блискавка, що вдарила в будинок, може розподілитися через водопровідні труби.