Телеведуча “1+1 Україна” Валентина Хамайко та бізнесмен Андрій Оністрат офіційно зареєстрували свій шлюб і стали подружжям. Пара 18 років разом та мають чотирьох спільних дітей.

Про офіційну реєстрацію шлюбу Валентина Хамайко повідомила на своїй сторінці в Instagram. Телеведуча також опублікувала в соцмережі весільні фото.

“18 років спільного життя разом з Андрієм. Ми вже взнали, що таке жити і в радості, і в горі… Навчились сваритися і миритися, народили чотирьох дітей, – написала в Instagram Валентина. – Встигли обвінчатися, але не розписувалися. Вчора надолужили і це”.

Телеведуча зізналася, що весільну сукню обрала перед самою подією: “Забігла з дітьми в шоурум і вже за 10 хв була готова прожити разом ще одну важливу подію в нашому житті! Чоловік тим часом створював для мене найкрасивіший букет”.

“А вже сьогодні Андрій знову їде у відрядження, збирає форму, зброю і їде, – додала Валентина. – На скільки, до кінця не відомо… Як завжди, 2-3 тижні за декілька останніх днів перетворились на 2-3 місяці. Завжди жахливо нервую”.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦