Російське керівництво, ймовірно, сформувало ще одну загальновійськову армію для її розгортання в Україні.

Про цю інформацію повідомив ISW.

“Російська армія зараз проходить масштабні реформи, включаючи створення нових загальновійськових з’єднань армійського рівня, і посилання українських джерел на “51 армію” може бути раннім індикатором того, що Росія сформувала ще одну загальновійськову армію для розгортання в Україні”, – йдеться у звіті ISW.

Військові аналітики повідомляють, що російські військові мають намір перекинути на харківський напрямок підрозділи “9-ї мотострілецької бригади 51-ї армії”. Юрій Повх, представник Оперативно-тактичного угруповання військ “Харків”, зазначив, що російські війська вже перекинули сили з Херсонщини та інших напрямків до Харківської області.

Підполковник Назар Волошин із оперативно-стратегічного угрупування військ “Хортиця” також повідомив про плани Росії відправити частини 155-ї бригади морської піхоти (Тихоокеанський флот) та “9-ї мотострілецької бригади 51-ї армії” на Харківський напрямок для компенсації важких втрат.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Експерти ISW (Інститут вивчення війни) нещодавно отримали дані про перекидання російськими військами частин 155-ї бригади морської піхоти та 9-ї мотострілецької бригади (1-й армійський корпус “ДНР”) із заходу та південного заходу від Донецька у бік Харкова. Однак ISW не зафіксував жодних повідомлень про “51-ю армію”.

Експерти припускають, що російські військові могли підкорити 9-ту мотострілецьку бригаду відродженої “51-ї армії”, яка, можливо, існувала ще з часів Другої світової війни.